تبلیغات
سگ اصیل جنگ و مبارز و نگهبان, گارد و شکار - فروش سگ ژرمن شپرد اصیل وارداتی
سگ اصیل جنگ و مبارز و نگهبان, گارد و شکار

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

فروش سگ ژرمن شپرد اصیل وارداتی

ژرمن شپرد سگی است که ویژگیهای بسیار بالایی دارد و هوش و چابکی و زکاوت و نیز بی سرو صدابودنش برای بسیاری واقعا خوش آیند است . ژرمن شپرد اصالتا آلمانی است و کانون انتشار سگ نژاد ژرمن شپرد به سراسر جهان آلمان است .تلاشهای فراوان جهانی انجام یافته و استمرار دارد که این سگ را در کلوپ های ویژه و با خلوص کامل تولید و پرورش دهند . این اقدامات بر رشد سریع جمعیت نژاد ژرمن شپرد و گستره انتشار جغرافیایی آن بر تمام جهان گردیده است . قابلیت آموزش پذیری و تربیت پذیری بالای این نزاد آن را قادر ساخته است تا برای مصارف پرتعدادی مورد بهره برداری و استفاده قرار گیرد .


فروش ژرمن شپرد آلمانی
قابلیت هدایت گله را دارد و می تواند به عنوان یک محافظ و همدم انسان را از شهر گرفته تا دل کوهستانها همراهی نماید . چالاکی و بی باکی آن ستودنی است ولی درندگی کافی را ندارد . ژرمن شپرد در سال 1899 به عنوان یک نژاد اصیل و مستقل به ثبت رسیده است . فیلم های فراوانی را سراغ داریم که سگ نژاد ژرمن شپرد در آن به عنوان یکی از نقش آفرینان اصلی به هنر نماییو شناساندن خود به جهانیان می پردازد و لذا این تبلیغات عمده رسانه ای توانست موجب آشنایی و طلب جهانی برای استفاده و کاربرد آن گردد و جهشی در ازدیاد نسل آن موجب گردد .
نر ها با ارتفاع شانه 66 و ماده های ژرمن شپرد با قدی حدود 61 سانتیمتر بوده و عمری معادل 9 الی 12 سال را تجربه میکنند . هر رنگی از ژرمن شپرد وجود دارد ولی باید پررنگ ترین را برگزید .


فروش توله اصیل ژرمن شپرد
ژرمن شپرد سریع و جنگجو است ولی به اندازه توان خودش . ژرمن شپرد مناسب برای مصارف مقابله با حیوانات وحشی مانند گرگ ، شغال ، کفتار ، گراز و .. نیست و بسیار شکننده است . ژرمن شپرد برای  هدایت گله و مواظبت از عدم پراکنش گله مناسب است و مناسب مقابله با انسانهای ترسنده از سگ برای اماکن و ویلا هستند ولی اگر محیطی خشن دارید و در معرض حیوانات وحشی است و یا می خواهید نگهبانی از اموال گرانقیمت مانند انبار ها و کارخانه ها را به او بسپارید دست نگهدارید تا هزینه هایتان هدر نرود .
این تصویر سگی از نژاد ژرمن شپرد است که در درگیری با گرگ پای خود را از دست داده است .

ژرمن شپرد آسیب دیده از گرگ

البته افراد خبره اذعان دارند که سگ های گرانقیمت خارجی بسیار ضعیف تر و شکننده تر از سگ های ایرانی است . خود قضاوت کنید ژرمن شپرد توان تحمل کنتاکتی اینچنینی را دارد و می تواند به عنوان یگ سگ شکست ناپذیر شما را ارضا کند ؟

سگ قوی برای جنگ یرتجی
درباره وبلاگ

سگ اصیل عراقی،سگ عراقی،سگ چوپان،سگ سرابی ،توله سگ سرابی،ژرمن شپرد،سگ مبارزه،سگ جنگجو،سگ قوی،سگ درشت اندام،سگ عظیم الجثه، سگ بگیر،سگ وحشی،تربیت سگ ،اصول تغذیه سگ،سگ بیابانی،سگ نگهبان،سگ میکس،سگ جنگی،نژادهای سگ، سگهای پلیس،سگ های تربیت شده،سگ کانگال،سگ دوبرمن،سگ شینلو،گرگ و سگ،سگ گرگ، سگ های گرانقیمت، سگهای اصل،سگهای سلطنتی،سگ های گازبگیر،سگ و وفاداری،سگ گرگ،گرگ و سگ،روته،کانگال اصل از ایران، کانگار،گانگال،گرگاس،سگ شکارگر،سگ محافظ،توله سگ اصیل،سگ بوکان،سگ مهاباد،سگ افغان،سگ دورگ گیری از گرگ،دورگ سگ با گرگ،
مدیر وبلاگ : سگ نگهبان و گارد

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان